top of page
Home Top

Tõstukid

Elektrilised tõstukid
Akutõstukid
Diiseltõstukid
Teleskooptõstukid
Cranex Group'is pakume erakordset valikut tõstelahendusi, mis on hoolikalt valitud, et rahuldada kinnisvaraarenduse ja ehitustööstuse keerukaid nõudmisi. Meie laiaulatuslik valik hõlmab elektrilisi, akutoitelisi, diisel- ja teleskooptõstukeid, igaüks neist on mõeldud spetsiifilisteks operatiivseteks vajadusteks.
tõstukid
tõstukid
  • Elektrilised tõstukid: Meie SKYMAN 90 ja SKYMAN 100 mudelid, mis võimaldavad tõusta kuni 10,8 meetri kõrgusele ja omavad 300 kg tõstevõimet, on ideaalsed linnasisesteks arendusprojektideks, kus on oluline täpsus ja manööverdusvõime. Need tõstukid sobivad eriti hästi siseruumides kasutamiseks või kohtades, kus on vaja vähendada müra ja heitmeid.
     

  • Akutoitelised tõstukid: GENIE GS-8A, GS-10A ja GS-12A mudelid, mis pakuvad kuni 12 meetri tõstekõrgust ja kuni 454 kg tõstevõimet, kehastavad meie pühendumust jätkusuutlikele ehituspraktikatele. Mõeldud projektide jaoks, mis nõuavad vaikset tööd ja nullheiteid, tagavad need tõstukid operatiivse efektiivsuse ilma keskkonnaohtudeta.

  • Diiseltõstukid: ulatuslike tööstuslike projektide jaoks, mis nõuavad suurt võimsust ja ulatust, on meie diiselmootoriga GENIE GS-12D ja GS-15D tõstukid, mis tõusevad kuni 15 meetri kõrgusele ja taluvad kuni 680 kg koormust, asendamatud. Nende robustsus muudab need sobivaks välitingimustes ehitusplatsidel kasutamiseks karmil maastikul.
     

  • Teleskooptõstukid: DINO seeria, ulatudes 150T-st kuni 210XT-ni, ulatub kuni 21 meetri tõstekõrgusele, pakkudes kandevõimet 80-st kuni 215 kg-ni. Need tõstukid pakuvad võrdlematut mitmekülgsust ja täpsust, olles ideaalsed ülesanneteks, mis nõuavad pikendatud ulatust ja paindlikku paigutust.

Cranex Group'is oleme pühendunud teie projekti edule, pakkudes usaldusväärseid ja kõrge jõudlusega tõsteseadmeid, mis on kohandatud töökoha efektiivsuse ja ohutuse parandamiseks. Meie ekspertmeeskond on valmis aitama teil valida teie konkreetsetele projektinõuetele vastava ideaalse tõstuki, tagades teadliku otsuse. Usaldage meid oma seadmete rentimise vajadustega ja tõstke oma ehitus- ja arendusprojektid uuele edukuse tasemele.

bottom of page