top of page

5 olulist asja, mida teada kraana rentimisel


Mõtlete autokraana rentimise peale?

Siin on 5 olulist punkti, mida enne otsuse tegemist kaaluma peaks:


1. Mõistke oma projekti vajadusi

Enne autokraana rentimist on oluline hinnata teie projekti nõudmisi. Arvestage koorma kaalu ja suurust ning vajalikku tõstekõrgust ja-kaugust.


2. Kontrollige kraana tõstevõimet

Veenduge, et valitud kraana tõstevõime vastab teie vajadustele. Pidage meeles, et kehvad ilmastikuolud võivad kraana jõudlust mõjutada. Näiteks tugev tuul võib suurendada koormust näiteks kraana noole ja rippuva koorma koormust, vähendades seeläbi kraana tõstevõimet. Cranex Group OÜ pakub kraanade rentimist tõstevõimega 25 kuni 130 tonni. *Pane tähele, et kõik kraanad ei pruugi saabuda objektile koos kogu ballastiga. Täieliku tõstevõime saavutamiseks võib olla vajalik eraldi ballasti transportimine, mis toob kaasa lisakulud transpordile ja kraana mobiliseerimisele.


3. Arvestage kraana noole pikkust ja ulatust

Kraana paigalduskoha planeerimisel arvestage noole pikkust ja ulatust - kaugust kraana pöördepunktist koorma kinnituspunktini. Noolte ulatuse suurenedes väheneb võimalik tõstekõrgus. Tutvuge alati kraana tõstevõime graafikuga ja planeerige varuga nii kõrguse kui ulatuse osas.


4. Võtke arvesse kraana kaalu ja mõõtmeid

Hinnake ehitusplatsi maastikku – autokraanad vajavad töötamiseks tasast ja tugevat pinda. Ehitusplatsi alus tuleb eelnevalt tasandada ja pinnas tihendada. Kraanad tuleb paigutada ohutusse kaugusesse kaevikute, kraavide ja nõlvade servadest (1,5–6 meetrit).


5. Veenduge, et kraana sobib tööpiirkonnaga

Linnatingimustes ei pruugi kõik kraanad sobida teatud objektidele. Uurige ette kraana mõõtmeid ja kontrollige, kas objektil on kitsaid läbipääse, eriti tesilinnaosades.


Pidage meeles, et kraana rentimine nõuab põhjalikku planeerimist, ohutusreeglite järgimist ja koostööd kogenud spetsialistidega. Kõigi küsimuste korral olete teretulnud meiega eelnevalt konsulteerima.

Comments


bottom of page